Četvrtak, 14 Prosinac 2017

Iskrice dobrote

Napisao/la 
Svake godine u tijeku "Adventa u Ogulinu"u našem se gradu provodi humanitarna akcija "Iskrice dobrote". Tom prilikom, u petak 22.12.  Djed Božićnjak sjest će  u svoje saonice koje će vući sobovi predvođeni Rudolfom, sa vilenjacima. Obići će preko 150 obitelji,  te uručiti  poklone djeci, čiji su roditelji slabijeg imovinskog stanja. Nezaboravni su to za trenuci jer im Djed Božićnjak  pokuca na vrata i razveseli ih. Poklone za njih daruju djeca i učenici naših škola, vrtića, učeničkog doma, ali i brojni trgovci.... Svake godine skupi se  obilje nove odjeće, igračaka, školskog pribora i higijenskih potrepština kako bi svi naši sugrađani božićne blagdane dočekali veseli i sretni....

Vjerujemo da će tako biti i ove godine... Zato pozivamo sve vas da se priključite akciji.  Kupite nešto za naše male sugrađane, te poklone dostavite u jednu od naših škola, vrtić ili u Učilište. Neka vaše iskrice dobrote budu vaš doprinos božićnom slavlju.
Pročitano 587 puta